Komfort i dyskrecja – zasady pracy

 

Katarzyna Czekierda kieruje się wysokimi standardami w pracy psychologa i terapeuty, co potwierdza członkostwo w krajowych i międzynarodowych stowarzyszeniach psychologicznych (European Health Psychology Society, Polskie Towarzystwo Psychiatryczne, Dolnośląskie Stowarzyszenie Psychoterapeutów). Pacjenci mogą czuć się w pełni bezpiecznie także dzięki kluczowym zasadom pracy.

 

  1. Całkowita poufność: oznacza, że psychoterapeuta jest zobowiązany do zachowania tajemnicy zawodowej. Dzięki temu pacjent może czuć się w pełni komfortowo.
  2. Stała superwizja: oznacza, że procesy terapeutyczne są anonimowo poddawane wspólnej refleksji z superwizorem,
    czyli psychoterapeutą z wieloletnim doświadczeniem posiadającym certyfikat psychoterapeuty oraz certyfikat superwizora Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Dzięki temu proces terapii jest bezpieczny i ukierunkowany na dobro pacjenta.
  3. Balans pomiędzy podążaniem za rozmówcą, a proponowaniem własnej perspektywy wynikającej z posiadanej wiedzy i doświadczenia. Dzięki temu pacjent ma możliwość pełnego wyrażenia siebie i zrozumienia, jednocześnie otrzymuje terapeutyczny impuls do rozwoju.